Arkadaslik sitesi acmak


 1. Türkiye'nin En Elit Ücretsiz Arkadaşlık Sitesi | ElitAşk.
 2. lg tek kanal arama.
 3. koreli insanlarla tanışmak.
 4. Facebook Gibi Arkadaslik Sitesi Kurmak İstiyorum - kalemkes.com.
 5. Gerçek ilişki arayan kaliteli insanların ciddi ve seviyeli ücretsiz arkadaşlık, evlilik sitesi.

Giriş Şifreni mi unuttun? Hemen ücretsiz üye ol. ÜYE OL. Ücretsiz tanışma sitesi Ücretsiz tanışma siteleri Ücretsiz arkadaş sitesi Ücretsiz arkadaş siteleri Ücretsiz arkadaşlık sitesi Ücretsiz arkadaşlık siteleri. Hakkımızda elitAşk. Bildirimler Tümünü okundu olarak işaretle. Tümünü Gör Kapat. Profil fotoğrafın ve zorunlu bilgilerin eksik! En az 1 resim yüklemeden ve zorunlu alanları doldurmadan bu işlemi yapamazsın.

Account Options

Profilinde doldurman gereken 5 zorunlu alan var:. Profil fotoğrafı yüklemedin! Profiline en az 1 adet fotoğraf yüklemeden mesaj gönderemezsin. Hemen fotoğraf yükle. Fotoğrafın onaylandığı takdirde mesaj gönderebileceksin..

Türkiye'nin En Yeni Ücretsiz Tanışma Sitesi, Arkadaşlık Sitesi | Lavinsta

Profil bilgilerinde eksikler var! Profilindeki zorunlu alanları doldurmadan bu işlemi yapamazsın. İşleme başlıyor.. Bir ricamız var! İsterseniz kendiniz sıfırdan bir arkadaşlık sitesi yazdırabilir, istersenizde piyasada var olan arkadaşlık scripti yazılımı satan yerlerden almanız gerekmektedir. E tabi kameralı ,görüntülü,sesli olmasının yanı sıra yazılı da olmalıdır,sadece yazılı arkadaşlık siteleri insanlara artık güven vermemekte. Görüntü  denen olay karşındaki insanı görerek hissederek ona güvenmek gerekir,o yüzden arkadaşlık scripti seçerken bu konulara çok dikkat ediniz.

Arkadaşlık sitesi alırken dikkat etmeniz gereken hususlar ise öncelikle bir çok kişi tarafından kullanıyor olması ve çok kolay ve kullanışlı olmasıdır ve tercih edilen kodlama dili ise php dir. Diğer bir cazip nokta ise, verdiğiniz emek karşısında aldığınız kazancın çok yüksek olma potansiyeli.

Evlilik Siteleri

Tek bir domino taşını siz deviririsiniz, ardından kaç taşın daha devrileceğini tahmin bile edemeyebilirsiniz. Öyle de potansiyeli yüksek bir fikir. Siz bireysel olarak uzmanı olduğunuz ya da ilgi duyduğunuz alanlarda, sınırlı bakış açıları ile sınırlı zamanda ve sınırlı sayıda içerik üretebilirsiniz. Fakat bir sosyal medya sitesi sahibi olduğunuz zaman ise üyeleriniz sayesinde, aklınıza bile gelmeyecek çeşitli alanlarda, birden çok bakış açısı ile, kısa zamanda yüzlerce farklı içeriğe az bir uğraşla sahip olabilirsiniz.

Gelişen teknoloji ile teknik hiç bir detaya bağlı olmadan az bir uğraş, kontrol ve zaten bilinen, örneklerini bolca bulabileceğiniz pazarlama teknikleri ile ayda binlerce lira kazanç elde etmek hiç de zor değil. Mesela yine sosyal medyanın gücünden yararlanarak, içeriklerini üyelerinin oluşturduğu Nefisyemetarifleri sitesi sosyal medya sitesi kurmak konusunda başarılı bir örnek.

Sana sadece platformun kontrolünü sağlamak ve sitenin pazarlamasını yapmak kalsın. Platformu oluştur, kontrol et diyorum fakat bu iş, yani sosyal medya sitesi kurmak sandığınız kadar zor değil. Hatta günümüz internetinde artık oldukça kolay bir hale geldi. Tek satır bile kod bilmeden sosyal paylaşım sitesi kurma düşüncenizi hayata geçirebilirsiniz. Yazının devamında onedio tarzı site açmak için bile işlerin nasıl yürütüldüğünü, ne kadar kolay olduğunu zaten göreceksiniz.

Ana hedefimiz elbette para kazanmak olacak. Sosyal paylaşım sitesi kurma ve bu işten para kazanmak, bu alandaki en mantıklı ve en kesin uğraşlardan biri. En kesin diyorum çünkü artık açılan sitelerin çoğunun sosyal medyaya odaklanması, bu alandaki para kazanma potansiyelinin kesinliğini göstermiyor mu size de?

Tek başınıza içerik ürettiğiniz bir site yerine yüzlerce, hatta binlerce kişinin içerik ürettiği bir platformda, yüz binlere, hatta milyonlara hitap eden içeriklerin para kazandırmaması mümkün mü? Peki sosyal site kurma üç aşağı beş yukarı ne kadar kazandırır? Günlük 25 bin ziyaretçiniz olduğunu düşünürsek ve sadece Adsense reklamlarını baz alırsak, günlük kazancınız en az TL olacaktır.

Pek tabi adsense kazançları sektörden sektöre farklılık gösterir ancak bir çok farklı sektörde yer alan sitelerin ne kadar kazandığını birebir site sahiplerinden öğrendiğim ve bildiğim için.

Ücretsiz arkadaşlık sitesinden ne beklemelisiniz?

Aylık — bin ziyaretçisi olan bir sitenin adsense gelirinin en az ortalama — TL arasında olduğu biliyorum. Artı olarak özel reklam anlaşmaları, satış ortaklıkları vs gibi diğer pazarlama teknikleri ile bu rakamı iki hatta üç katına çıkarmanız da mümkün. Tabi google reklamlarından elde ettiğiniz gelir bahsetiğim rakamların çok üzerinde de olabilir. Bu rakamı etkileyen bir çok faktör var.

Arkadaşlık sitesi kurmak istiyorum

Fakat belirttiğim ziyaretçi sayısına ulaştığınızda en az bu rakamı mutlaka yakalarsınız. Aslında bahsettiğim bu ziyaretçi sayıları her ne kadar çok görünse ve ilk başta sizi bu rakamlara ulaşmanın oldukça zor olacağını düşündürerek gözünüzü korkutsa da bu rakamlara ulaşmak çok da zor değil.

En zoru başlangıç olacaktır. Başlangıçta ivmelenme çok düşük olsa da, sosyal bir plaftrom olacağı ve içerik üye üzerinden ilerleyeceği için büyüme katsayısı ve ivmelenme her geçen gün normal bir siteye göre çok daha yüksek olacaktır. Bu takipçiler yemek tariflerine ulaşmanın yanı sıra, bildikleri yemek tariflerini paylaşmak için de istekliler.

İçerik üretmeyen, sadece üretilen içeriklerle ilgilenen diğer takipçilerinizin de sitenizi ziyaret ettiği zamandaki kazancınızı da bir düşünün! İşte sosyal medya sitesi kurmak bu kadar etkileşim potansiyeli, belirli sayıda kişi tarafından yönetilen ve içerikleri oluşturulan normal bir siteye göre yüksek ve dolayısı ile de kazancı yüksek bir iş fikri. Tabii ki sosyal medya sitesi kurmak deyince aklınıza sadece Onedio, BuzzFeed, Reddit gibi siteler gelmesin. Arkadaşlık sitesi kurmak, evlilik sitesi kurmak, video paylaşım sitesi kurmak, resim paylaşım sitesi kurmak gibi çok geniş bir alandan bahsediyoruz.

Eminim ki bu konu ile ilgili ilk düşünceniz Onedio tarzı site açmak, buzzfeed gibi site kurmak, facebook gibi site kurmak kesin çok zordur, sosyal medya sitesi kurmak teknik bilgi, kodlama bilgisi vs… çok fazla bilgi birikimi ister şeklindedir. Gelişen teknoloji ile bu tarz sosyal medya siteleri, cep telefonuna uygulama yüklemek kadar kolay bir şekilde kurulabiliyor. Yönetimleri de kodlamalar ile değil, yönetim panelleri aracılığı ile oluyor.

Her ne kadar karşılacağınız yönetim panelleri hayatınızda ilk defa karşılaşacağınız bir sistem olsa da, kullanmayı öğrendikten sonra  ki kullanımı tıklamalar ile oluyor sitenizin yönetimi çok kolay bir hal alıyor. Yani herhangi bir sosyal medya sitesi yapmak için gereken bilgi ve tecrübe birikimi, az da olsa ingilizce ve bilgisayar kullanmayı bilmek.

Evet, kesinlikle bu kadarı yeterli! Teknik bilgiye sahip olmadan, kod yazmadan, tıklamalar ile sitenizi kurup yönetebilirsiniz. Yazıyı takip etmeniz, size profesyonel bir sosyal medya sitesi kurmanın ne kadar kolay bir iş olduğunu görmenizi sağlayacaktır. Evet ücretli. Bu işin olmazsa olmaz maliyetleri var malesef.

Her ne kategoride olursa olsun, ister buna blog açmak deyin, ister internet sitesi kurmak isterseniz de sosyal medya sitesi kurmak,. Bu maliyeti ben kendi blogum için de ödüyorum, internette gördüğünüz dünya çapındaki tüm internet siteleri de ödüyor. Bu işin maliyeti öyle yüksek rakamlar değil. Hatta gayet makul ve karşılanabilir miktarlar ki kuracağınız sosyal plotform üzerinden eğer başarılı olursanız kazanacağınız potansiyel rakamları göz önüne aldığımızda bu maliyet kalemleri gerçekten hiçbir şey olacaktır.


 • erkek arayan bayanlar jigolo.
 • ARKADAŞLIK SİTESİ?
 • kızla tanışma msj.
 • Mantık ve Sevgi Birleşti?
 • Peki sosyal paylaşım sitesi kurmanın maliyeti nedir? Yani sitenizin kod dosyaları, veritabanı, resimleri, içerikleri kısacası siteniz ile ilgili herşey kiraladığınız serverda barınır. Bu serverları çok gelişmiş özellikleri olan bilgisayarlar olarak düşünün. Siz sadece bu hizmeti kiralarsınız. Hosting ücreti ise  ilk yıl için altta anlattığım yöntemle ve sağladığım indirim linki ile toplamda size 70 lira gibi bir rakama mal olacaktır. Tekrar eden sonraki yıllarda ise bu rakam yıllık — lira seiyesinde olacaktır. Yine alan adları da ücretli olarak satılır.

  Ben kendi seçtiğim wpmavi. Domain ücreti ise ilk yıl için  altta anlattığım yöntemle ve sağladığım indirim linki ile ücretsiz olacak, devam eden yıllarda ise yıllık 50 — 60 lira arasında bir rakam olacaktır. İşte bu yazılımlar sizin kodlama bilgisine ihtiyaç duymadan istediğiniz işlevde ve görünümde bir tasarıma sahip olmanıza olanak sağlar.

  Yani sizin kodlama bilgisi ihtiyacınızı ortadan kaldırır. Kodlamayı bilen yazılımcılar belirli fikirlere hitap edecek yazılımlar, yani tasarımlar üretir ve satışa sunar. Siz de işinize işlevsel olarak en çok yarayacağını düşündüğünüz ve görsel olarak beğendiğiniz temayı veya scripti satın alır sitenize kurarsınız.

  Temalar veya scriptler ise tek sefere mahsus satın alınır ve ömür boyu kullanılır. Yani bu tür yazılımlarda yıllık olarak ödeme ücreti yoktur. Tema ve scriptler yazılım zorluğuna, işlevine ve popüleritesine göre farklı fiyatlarda satılır. Ancak bu rakamlar da max. Özet olarak sosyal medya sitesi kurmak ilk yıl için size — liraya mal olacak, devam eden yıllarda da yine yıllık ila liraya mal olacaktır.

  ARKADAŞLIK SİTESİ DEYİNCE

  Tabi bu rakamları şuan ki kur değerlerini baz olarak söylüyorum. İleride Türk lirasının değeri artar veya düşerbilir ki bu durumlarda da bu fiyatlar da doğru orantılı bir şekilde etkilenecektir. İlki WordPress alt yapsını kullanarak kuracağınız sosyal siteye uygun bir tema almak ve bu temayı wordpress alt yapısına yüklemek ikincisi ise direkt wordpress alt yapısı olmadan siteniz için hazır yazılmış bir PHP Script kullanmak.