Flört dili

Kadınlar sezginin efendileridir. Ağızlarından tek bir söz bile çıkmadan Beden Dili Vücut Dili işaretlerini kullanarak erkekleri yönlendirebilirler. Bir odanın duygusal ısısını bir anda yükseltebilirler. Eğer hoşlanmadıkları bir olay cereyan ederse, odayı bir anda soğutabilirler de… Cesaretlidirler…. Kadınlar bir erkeğe ilgilerini göstermek için yaklaşık 52 Beden Dili Vücut Dili işareti kullanırlar. Dolayısıyla bu da kadınlar için iyi bir haberdir. Erkeklerin Beden Diliişaretlerini kolayca deşifre edebilir. Bu durum kısa bir an içinde olur. Evrensel bir nitelik taşır, dünyanın her yerinde yaşa, ırka, sınıfa bakmadan olur.

Kaşları kaldırarak bakmak, daha iyi görmeği sağlar. Davet edici bir özelliği vardır. Bir kadın tanımadığı bir erkeğin kendisinden hoşlandığını bile bundan anlayabilirsiniz. Eğer kadın da kaşlarınızı kaldırarak erkeğe bakarsa, erkek de kadının onunla ilgilendiği mesajını hemen alacaktır. Bu Beden Dili Vücut Dili işaretleri iletişime açık olmanın ifadeleridir. Dikkat çekmek hadisesini bazı erkekler sessizce yapar, Karizma oluştururlar. Bazıları ise gürültü ile dikkat çekerler… Bazıları yaptıkları hareketleri ve jestleri abartırlar, özellikle bir grubun önündeyken. Bilinçaltı bir şekilde gruptan kendini ayırmak istemektedir.

Üste başa çeki düzen vermek, Erkeklerin Beden Dili işaretlerinin başında gelir. Düzeltir veya karıştırır. Kendi saç şekline göre bunlardan birini tercih eder. Kadına hayran olduğunu gösterir. Erkeklerin Beden Dili işaretlerinin başında gelen çorap çekmek, karşısındaki kadına güzel görünmek isteğinin bir yansıyışıdır. Erkeğin bakışları kadının üzerinde gezinmektedir. Önemli noktalarda geçici olarak hareket durmaktadır.

Buradaki farklılık erkeğin yaptığı şeyin kadın tarafından görülmesi ve anlaşılmasını arzu etmesidir. Erkek, kadına senin partnerin benim demektedir. Bu Beden Dili Vücut Dili işaretiyle erkek kendi güçlü yanlarını ilgilendiği kadına göstermek istemektedir. Ayaktayken ellerini kalçalarına koyarak duran bir erkek, fiziksel boyutunu genişleterek güç gösterisinde bulunur.

Friends - Flört Dili Türkçe Altyazılı

Bu özgüven duygusu yüksek bir erkek intibaını oluşturur ve kadın üzerinde güven duygusu oluşturur. Erkek bedeninin güçlü olduğu yerlerini göstererek kadının kendisine dokunmasını uyarmağa çalışmaktadır. Bütün bunlar bilinçaltı süreçlerdir. Erkek kadın yüzünden biraz sinirlendiği için, aslında yapmak istediği başka bir hareketin yerine ceketinin düğmeleriyle oynamaktadır. Aslında belki de bilinçaltında elbiselerini çıkartmak istemektedir.


 • iran arkadaşlık sitesi!
 • japon tanışma sitesi!
 • flört dili - ekşi sözlük.
 • Flört Etme Teknikleri?

Düğmeleriyle oynadıktan sonra muhtemelen ceketinin önünü açacaktır. Sonra da belki ceketi tamamen çıkaracaktır. Erkek kadın ile ilgilendiğinde, kulaklarıyla oynar, çenesini ovuşturur. Bunlar sinirli bir uyarılmanın işaretleridir. Kendi kendine erotik dokunuşlar içerir. Erkekler bir kadınla cinsel anlamda ilgilendiklerinde, ellerindeki nesneler ile oynamağa başlarlar.

Bir bardağı sıkmak, onunla oynamak gibi… Bilinçaltlarında sanki kadının bedeniyle oynuyorlarmış gibi bir olay cereyan eder. Eğer erkek bacak bacak üstüne atmış oturuyorsa, üstteki bacağı kadına yöneliktir. Kalabalık bir caddede yürürken erkek yanındaki kadına kibarca dokunarak onu yönlendirmeğe çalışır. Bu aynı zamanda erkeğin nereye doğru yürüdüklerini bildiği anlamına gelir.

Erkek kalabalık içinde kadını kaybetmek istemiyordur. Erkekler ilgilendikleri kadının gülüşüne de dikkat etmelidir. Bir erkek yanındaki kadının nasıl güldüğüne, ne kadar sıklıkla güldüğüne dikkat etmelidir.


 1. tek tuşla arama!
 2. goruntulu arkadaslik sitesi!
 3. irlanda tanışma sitesi!
 4. Account Options!
 5. yalova arkadaşlık siteleri!
 6. hoşlanılan erkekle tanışmak ekşi!
 7. flört zamanı!
 8. Başka insanlarla konuşurken, aynı hareketleri onlara da yapıp yapmadığına dikkat edin. Genellikle bir erkekten hoşlanan bir kadın kıkırdayarak güler ve bazen kendini durduramaz. Bu bazen bir erkekle konuşurken de olur. Erkeğin yaptığı en aptalca şakalara bile güler. Aynı odanın içinde ilgilendiği erkeğin yanında olmak bile onu mutlu eder.

  Odada başkaları var ise, onlara farklı bir dil ile konuşur.

  Beden Dili Flört

  Özel beden dili vücut dili işaretlerini sadece ilgilendiği erkeğe saklar. Eğer kadın oturduğu yerde ilgilendiği erkeğe doğru eğilirse veya elini onun sırtına koyarak yaklaşırsa, onunla çok ilgileniyor demektir. Bu tür hareketler kadın tarafından erkek ellerini avucuna alsın diye yapılıyor olabilir. Kadınların beden dilinden anlayan erkekler bunu hemen fark eder. Kadının avuç içlerini erkeğe doğru döndürüşü de böyle bir arzuyu gösterebilir.

  Kadınların Nabzını Tutun. Eğer bir kadın ve bir erkek birbirine sarıldığında, erkek kendisini rahat hissediyorsa, başını kadının göğsüne yaslayabilir. Eğer kadının kalbi hızlı çarpıyorsa, erkekle gerçekten ilgileniyor demektir.

  Beden dili flört hareketleri - JK Williams

  Eğer kadın ile erkek arasında bu kadar yakınlık yok ise, o zaman erkek kadının bileğini tutarak nabzını ölçebilir. Hızlı atan bir nabız her zaman ilgi işaretidir. Erkek kadının nefes alıp verişini gözlemleyerek de onun kalp atışlarıyla ilgili bilgi edinebilir.

  Bu biraz zor olsa da, kadına uzun süre dokunmak gerekmediğinden kadınların beden dilinden anlayan erkek için uygun bir yöntemdir. Bir erkek özellikle sinema salonunda yan yana oturup filim izlerken, bu gözlemleri yapabilir. Eğer kadın çok hızlı nefes alıp veriyorsa, muhtemelen sizinle ilgileniyor demektir.

  Kadınlar Ne Söyler, Erkekler Neden Anlamaz?

  Eğer ara sıra nefesini tutuyorsa, bu onun hızlı nefes alışını gizlemeye çalıştığını gösteriyor olabilir. Eğer bir kadın bir erkekten hoşlanırsa, bilinçdışı bir şekilde erkeğin beden dili vücut dili hareketlerini aynalamaya başlar. Bu, kadın ve erkeğin aynı dalga boyunda olduğunu gösterir. İlişkide samimiyetin arttığını gösterir. Bu yüzden kadın ile kadınların beden dilinden anlayan erkek dans ederken birbirlerini aynalarlar.

  Size gözlerini açarak bakıyorsa: Bakışlar kadınları anlamanın en önemli ve en basit yolu. Bir kadın bir erkekten hoşlandığında göz bebekleri büyür ve erkek farkında olmadan bu bilgiyi doğru olarak yorumlar. Bu şekilde net bakışlar size olumlu karşılık verdiğinin ve bu ilgiden memnun olduğunun göstergesidir. Bilekler ve avuç içi: Açık avuçlar dürüstlük ve sadakati çağrıştırır. Normal iletişim halinde bir kadın ile konuşurken sadece ellerinin üstünü ve kollarını görürüz.

  Oysa karşı taraf size konuşurken bilek ya da avuç içini gösteriyor ise bu sizinle ilgilendiğini ve daha sıcak bir iletişim kurmak istediği mesajını veriyordur. Sizinle konuşurken bacaklarına dokunuyorsa: Bu tamamen dikkatinizi üzerine çekmek istediği anlamına gelir. Karşınızdaki kadının sakin, teslimiyetçi, boyun eğen bir duruş sergiliyor olması sizinle ilgilendiğini gösterir. Vücut hareketleri: Elinin devamlı ağzında olması, dudaklarını yemesi, saçlarıyla oynaması, daha uzun bakışlar, bir veya iki ellini birden kalçalarına koyma, ayak ve vücudun erkeğe çevrilmesi gibi hazırlık hareketlerini farkında olmadan kullanan kadınlar, iyi bir gözlemciye kendilerini kolayca ele verirler.

  Sinirli Tavırlar: Kadınlar sinirli olduklarını çabuk belli ederler. Eğer kaşlar gergin ve çatıksa, elini iki beline yan şekilde koymuşsa, pantolonun cebine ellerini sokup baş parmaklarını dışarıda bırakmışsa, sert ve dik bakışlara sahipse, ses tonu boğazın gerildiğini hissettiren bir tondaysa ilk fırsatta o ortamdan uzaklaşmak ve muhtemel bir saldırıdan kurtulmak gerekmektedir.

  Kadınlar da erkekler gibi saça dokunma, giysileri düzeltme, bir veya iki elini birden kalçalarına koyma, ayak ve vücudun erkeğe çevrilmesi daha uzun mahrem bakışlar ve artan göz teması gibi aynı temel hazırlık hareketlerini kullanırlar. Ayrıca erkek saldırganlık hareketi olmasına rağmen bir dişi inceliğiyle kullanılan ve sadece tek başparmağın kemere sokulduğu veya bir çanta veya cepten dışarı çıktığı başparmaklar kemerde hareketini yaparlar.

  Heyecan dolu bir ilgi kadınlarda da göz bebeklerinin büyümesine ve yanakların kızarmasına yol açar. Bunun ardından diğer dişi flört sinyalleri gelir. Saç Atma Baş hafifçe savrularak saçlar omuzlardan geriye veya yüzden uzağa atılır. Kısa saçlı kadınların bile bu hareketi yaptıkları görülebilir. Ama unutmamak gerekir kadınlar saçlarıyla hep oynarlar.

  Pelvik bölgeyi vurgulayacak şekilde yürürken kalçaların rolü önem kazanır. Aşağıda verilen daha rafine dişi flört hareketlerinden bazıları yüzyıllardır mal ve hizmetleri satmak için yapılan reklamlarda kullanılmaktadır. Yan Bakış Göz kapakları kısmen düşük olan kadın erkeğin bakışına erkek fark edene kadar karşılık verir ardından hemen bakışlarını kaçırır. Bu tahrik edici bir gözetlenme ve gözetleme hissi uyandırır ve çoğu normal erkeği ateşlendirmek için yeterlidir. Dudaklar yalanarak veya kozmetiklerle ıslak gösterilir. Her iki durumda da kadının cinsel bir davette bulunduğu izlenimini uyandırır.