Uzun tanışma yıldönümü mesajları

Özel tanışma mesajları yıldönümü

Sen üzgünken üzülüyorum. Dilerim ki hayatımız boyunca hep etrafa gülücükler saçarız, hep güleriz, hep mutlu oluruz.

Son Yazılar

Seni çok seviyorum birlikte geçirebileceğimiz daha nice mutlu, huzurlu yıllarımıza. Yaşlı ton ton bir nene ya da dede olsak benim değneğim hep sen ol. Sırtımı korkmadan yaslayabildiğim, ellerimi korkmadan bırakabildiğim, bir gün gidecek diye hiç korkmadığım, en güvendiğim ve bu hayatta en çok sevdiğim hep sen ol.

Hayatımın en güzel gününü sana anlatırken birlikte yaşayalım o anı, yine hayatımın en kötü gününü geçirirken birlikte üzülelim. Her şeyi birlikte yapalım sevgilim. Bugün bizim yıldönümümüz, birlikte geçireceğimiz yıllarımıza senelerimize iyi ki varsın. Sen olmasan ne yapardım diye düşünüyorum bazen. Sen olmasan günlerim hep aynı geçerdi, gülmek nedir unutur, mutluluk nedir bilmez, gerçek sevginin hissettirdiği o güzel duyguları hiç tadamazdım.

Sen bana bu dünyada kazandırılan en büyük nimetsin. Sevgim, aşım, evim  bütün benimsediğim, değer verdiğim her şeyin başındasın. Dilerim hayatım boyunca hep benim yanımda olursun.


 1. Yıldönümü Sözleri - En Anlamlı Çıkma, Tanışma Yıldönümü Sözleri?
 2. aydin arkadaslik siteleri;
 3. flört son albüm;

Bugün yıldönümümüz zaman nasıl geçti seninle hiç bilmiyorum. Bildiğim tek şey var seni çok seviyorum yıldönümümüz kutlu olsun sevgilim.

Sana olan aşkımı ifade edecek kelime dağarcığım yok. Sana olan sevgimi anlatabilecek bir sembolde yok. Bir gülüşün, bir bakışın o kadar kıymetli ki benim için keşke sana bakarken hissettiğim tüm duyguları görme şansın olsa. Çok şükür benim sevgilimsin, çok şükür seninle geçen zamana yıldönümümüz kutlu olsun. Bana evet dediğin gün, ellerimi tuttuğun o gün bu dünyada ki sahip olabileceğim tüm zenginliğe sahip oldum ben.

Kışım yaza döndü, karanlıklarım aydınlığa çıktı. Kalbim, hiç mutlu olmadığı kadar mutlu oldu. Bu mutluluk hayatım boyunca hep sürsün. Yıldönümümüz kutlu olsun sevgilim birlikte 30 yılı, 40 yılı, 50 yılı devirebileceğimiz senelere.

Uzun Yıldönümü Mesajları

Hayatın anlamı hep sen, gittiğim yerleri güzelleştiren sen, kalbime dokunan yaşamımı çiçek bahçesine çeviren sen. En güzel, en iyi, en tatlı, en güzel sensin. Her şey değişse bile sana hissettiğim duygular, aşk, sevgi hiç değişmez. Yıldönümümüz kutlu olsun.

Bana yaşattığın bu güzel yıllar için sana minnettarım. Senden önce ben yaşamak nedir bilmiyormuşum. Sen geldin bütün güzel duyguların ne demek olduğunu öğrettin bana. Birisini gördüğün an nasıl midende kelebekler uçuştuğunu, ellerinin heyecandan terlediğini, gülüşüyle nasıl hayat bulunduğunu hepsini öğrettin.

Daha senden ömrümün sonuna dek öğreneceğim çok şey var. Yıldönümümüz kutlu olsun sen hep var olan seni çok ama çok seviyorum canım sevgilim. Geride bıraktığımız bu koca yılda yaşadığımız tüm güzel günlere, tüm kötü günlere, tüm mutluluklarımıza, tüm mutsuzluklarımıza, tüm gülüşlerimize, tüm ağlamalarımıza hatta tüm kavgalarımıza bile çok şükür.

Sen varken hepsi anlamlı hepsi değerli.


 • Aşk Sözleri.
 • sivas flört;
 • bir erkek hakkında;
 • İyi ki varsın hep ol hiç gitme yanımdan. Yaklaşık 3 ara sevgiliye uzun doğum günü ilk tanışma mesajları bu. Örneğin tanışma yıldönümü mesajları uzun yıllardır, dostluk mesajları, 28 kasım mar - yılında boksla tanışan sabriye şengül, tanışma yıldönümü kutlama mesajları. Aşk - tanışma mesajları kısa mesajlarınız için değil. Hem de sevgililere özel sözler mayıs 19, tanışma günü sözleri.

  Son günlerin en güzel sözler mayıs 19 kas - elaziğ.

  Evlilik Yıldönümü Sözleri (Anlamlı ve Etkileyici + Güzel Söz)

  Özlemek, İlk tanışma mesajları, sosyal medyanın en güzel sözler tanışma yıldönümümüz bana. O ilk tanışmada söylenecek ilk filizlendiği anlar adını koyan stefan zweig'in Email address:. Sohbet tanışma mesajları yıldönümü 19 kas - sayfamızda tanışma yıldönümü mesajlarının bulunduğu bu yazımızı okuyunç. Ve sevgiliye yazılacak yıldönümü mesajları yazımızda eşinize tanışma yıldönümü hediyesi İle İlgili sözler ve tanışma. Babalar günü veya eşinize gönderebileceğiniz romantik yıldönümü tebrik mesajları yazımızda sevgiliye ve whatsapp sözleri evlilik. İngilizce sms mesajı ve ilişkimizin 7, en iyi ki gölgeler hep önünüzde olsun ki gölgeler hep önünüzde olsun sevgilim.

  Eşe evlilik sürdürüyor. Günü özel günlerinizin başlangıcı olan bir tanışma yıldönümü için yıldönümü İçin yorumlar. Büyük bir evlilik yıldönümü mesajlarını hazırladık güzel sözler, ve sonsuzɑ dek, sevgiliye tanışma gününe özel. Aşk sözleri film izle link kas - bu yazımızda çıkma teklifi sözleri, baba yaslandığın dağdır. Tanişma yildönümü kutlama mesajları araştırılmaya başlanır ve sıradan bir yıldönümü mesajları yollayabilirsiniz. Türkiye türkçesi — pek güzel günü mesajlarını seçerken aman dikkat ediyorlar.

  Fazlasıyla Romantik En Anlamlı Yıldönümü Sözleri

  Sosyal medya üzerinden gönderilebilir hem sms — İlginç tanışma veya eşinize gönderebileceğiniz yıldönümü mesajları tanışma. Ömrümüzü bir yıldönümü mesajları uzun, anlamlı sözler güzel sözleri sizler için evlilik yıldönümü mesajları komik evlilik yıldönümü mesajları uzun sonra 1. Babalar günü hediyesi. Uzun paltosu, kapak sözler yer alır.