Ingilizce olarak tanışmak

Geçen süre: ms. Tüm hakları korunmuştur. Reverso'ya katıl, ücretsiz ve hızlı! Kaydol Giriş Yap. Bu örnekler aramanıza bağlı olarak kaba sözcükler içerebilir. Bu örnekler aramanıza bağlı olarak günlük dilden sözcükler içerebilir.

Popular Posts

I want to meet tarafından çevrilmiş örnekleri gör adet hizalı örnek. I wanna meet tarafından çevrilmiş örnekleri gör 37 adet hizalı örnek. I'd like to meet tarafından çevrilmiş örnekleri gör 28 adet hizalı örnek. I wanted to meet tarafından çevrilmiş örnekleri gör 7 adet hizalı örnek. I would like to meet ifadesini içeren örnekleri gör 7 adet hizalı örnek. Seni tanımak, kardeşinle tanışmak istiyorum.


 • kalp atışı eylül ali asaf tanışma.
 • İngilizce Zamanlar.
 • en iyi ücretsiz arkadaş bulma sitesi.

I want to know you. I want to meet your brother. Gerçekten de ailenle tanışmak istiyorum bebeğim. Baby, I want to meet your parents, I do. I want to meet your parents, I do. Senin bu bahisçi arkadaşınla tanışmak istiyorum. I'd like to meet this bookmaker friend of yours, please.

Yeni Başlayanlar için İngilizce Konuşma: Bir Ömür Sürecek Maceraya Başlamak için 45+ Kalıp

İlk olarak sıradan bir çocuk suçluyla tanışmak istiyorum. Now, first of all, I'd like to meet a typical juvenile delinquent. I'd like to meet a typical juvenile delinquent. Şu genç olanlardan biriyle tanışmak istiyorum.


 1. bartın arkadaş sitesi.
 2. Tanisma Diyaloglari ~ GRAMATİK İNGİLİZCE DERSLERİ.
 3. yabanci tanisma.
 4. "tanışmak istiyorum" metninin İngilizce çevirisi!
 5. erkek arkadaş bulma siteleri.
 6. görücü usulü tanışmak.
 7. Tureng - tanışmak - Türkçe İngilizce Sözlük.
 8. I want to meet one of those young ones. Çizgi romanlardaki gibi bir kızla tanışmak istiyorum. I want to meet a girl like the ones in romantic comic books. Tatlım, burada ne oluyor bilmiyorum ama bebeğimizle tanışmak istiyorum. Honey, I don't know what's going on right now, But I want to meet our baby. I want to meet our baby. Senin şu erkek arkadaşınla tanışmak istiyorum.

  I want to meet this boyfriend of yours. O zaman işyeri kocanla tanışmak istiyorum.

  İngilizce Mektup Arkadaşı (Pen Friend) - Limasollu Naci

  Well, I want to meet your work husband. Doğal olarak i harfi biraz uzatılır. Bu şekilde selam verdiğiniz kişiyi gördüğünüzde mutlu olduğunuzu hissettirebilirsiniz. Karşılığında bilgi talep edilen bir sorudur.

  Melissa: Dr. Micheal is an economist. He has just finished writing a book on international trade. Örnek diyalogda iki şahsı tanıştırmak için kullanılmıştır.

  Mektup Arkadaşı - Penfriend Mektubu Kalıbı

  Negatif bir soru cümlesidir. Soran kişi eylemin yapılmadığına şaşırmış olduğundan negatif bir kalıpla soruyor. İki insanı dostça bir şekilde tanıştırmak için kullanılan kalıptır. Tanıştıran kişi iki kişiyi de bu kalıpla birbirlerine tanıtır. Hemen kayıt olarak eğitmenlerimizle pratik yapmaya başlayın. İngilizceniz için harekete geçin! Kaynak 1 — Kaynak 2.

  Popüler Konular

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Beni sonraki yorumlar için e-posta ile bilgilendir.

  Beni yeni yazılarda e-posta ile bilgilendir. Skip to content. Günlük Hayattaki Tanışma Terimleri.