Arkadaşlık sitesi scripti

Scripte daha bir çok özellik var ancak asıl zorbulunan özellik bu diğer öne çıkan özellikler ise: google maps ile lokasyon görüntüleme Yakın adayları listeleme profil ve resim oylama video galeriler bloglar vs  hemen orjinal demosunu bir inceleyelim  premium üyelik modülleri mevcut: sanal pos, havale eft ya da paypal ile sorunsuz olarak üyeler  premium profillere sahip olabiliyorlar Çoklu dil desteği ile kolayca kullanabilirsiniz anlık mesajı da gönderdi bot onu bekledim biraz geznirken Beytullah Güneş.

Kaydol: Kayıt Yorumları Atom. Msn Show,Model Show nedir sitemizi nasil kuracağız.

arkadaşlık sitesi, bayan arkadaş arıyorum

Yapmanız gereken bizden TL karşılığında Show Scripti lisansı almak ve aylık makul bir server ucreti para kazanmaya başlamak.. Böyle bir sistemdir,böyle bir sistemi kullanabilmek için kodlama bilgisine sahip olup sisteminizi modifiye etmeniz gerekmektedir,ancak günümüzde herkes kod bilgisi yada programcı olması gerekmiyor,Show Scripti olarak model chat scriptlerini biz sizler için modifiye ettik ve tüm lisans işlemlerinizi tamamlıyarak siz müşterilerimizin satışına sunduk.

Arkadaşlık sitesi scripti • Kerioak

Para kazanmaya başlamak için neler yapmam gerekiyor? Kendi görüntülü sohbet işini açarak internette güvenli bir ortamda siteni yönetebilirsin.. Tüm yapmanız gereken,sitenizi kurup para kazanmak ve izlemek.


  • Top-Rated Images;
  • Market Ürünleri.
  • Canlı Destek Tıkla;
  • en iyi flört sitesi.

Canlı show sitesi kurmak istiyorum ama serverım yok ve bu konuda bilgi sahibi değilim,ne yapmam gerek. Arkadaşlık Sitesi Kurmak ekibi olarak hiçbir programlama,webmaster kabiliyetiniz olmasada biz size serverınızıda temin edip,gereken tüm ayarlamaları yaptıktan sonra , kameralı sohbet yazılımı kuruyoruz ve size ücretsiz olarak eğitim veriyor ve kendi sitenizi yönetebilecek donanımda olmanızı sağlıyoruz.

Web Geliştirme -> Diğer

Tamam peki kurmak ve satın almak istesek ne kadar zamanda hazırlanır? Sadece script satın almak isterseniz ortalama 10 dk da lisansınızı oluşturuyoruz,ancak hem server hem script ve tamamen sitenizi kurmamızı isterseniz,ortalama sistem kurulumunuz saat ve beraberinde size vericemiz eğitim ile 10 saat gibi bir zamanda,tamamen kurup teslim ediyoruz. Daha Fazla. Konudaki Resimler.

Satılık Arkadaşlık Sitesi - Scripti

Mesaj Tarihine Göre. Konuya Özel. Konunun Etiketleri Şehir Bursa. Sayfaya Git: Git.

"+item.uye.KullaniciAdi+"

Arkadaşlık sitesi kurmak istiyorum bedava yazılım bulabilirmiyim mi diyorsunuz? Evet bedava arkadaşlık yazılımı bulabilirsiniz ama çok eski sistem veya bir çok modülü çalışmayan eksik yazılmış hataları olan arkadaşlık yazılımları bulabilirsiniz aynı zamanda warez olarak adlandırdığımız lisanslı olup veya şifrelenmiş kodları olup bazı kötü niyetli kişiler tarafından bu kodlar kırılıp piyasaya bedava sürülen veya 3 5 kuruşa satan insanlarda mevcut.

Ama bizim size önerimiz kesinlikle warez script kullanmamanızdır. Warez scriptlerin bir çoğu doğru çalışmadığı gibi scripti yazan kişinin veya firmanın size dava açma hakkı bulunmaktadır.