Çöpçatan resmi

Yıl Aradığın Aşk Yanıbaşında. İstanbul'a Özel Arkadaşlık Sitesi Aradığın aşk en kalabalık arkadaşlık sitesi istanbul. Cinsiyet Erkek Kadın. Doğum Tarihi Gün 01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 Ay 01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 Yıl İlçe Seçiniz. Üyelik sözleşmesi ve Gizlilik kurallarını kabul ediyorum.

Mobil uygulamalarımızla aşkı uzaklarda arama. Türkiye'nin en kalabalık arkadaşlık sitesi istanbul.

Ünlü arkadaşlık uygulamasından Facebook yorumu: ‘Tanışma uygulaması için zaman şaşırtıcı’

Yakınındaki kız ve erkek arkadaş adaylarıyla tanışmak, sohbet etmek, mesajlaşmak çok kolay. Site yönetimi, sitenin genel kullanımı dışındaki herhangi bir dilde yapılan her türlü yorumu silme hakkına sahiptir. Kullanıcı yorumları aşağıdaki durumlar halinde silinecektir; Mevcut gönderiyle alakalı değilse. Herhangi bir ırkçı, etnik, cinsiyetçi, dini veya içtimai esasa dayalı nefret söylemi ve ayrımcılık içeriyor ise veya azınlık hakları ihlal ediliyorsa.

Ruhsal veya başka bir yönden zarar vererek, çocuk hakları ihlal ediliyorsa, Herhangi bir aşırı düşünce içeriyor veya yasa dışı eylemlere teşvik ediyorsa. Başka kullanıcılara, kişilere veya özel kuruluşa yönelik tehdit, itibara zarar verme veya ticari şöhret zedelemeye yönelik bir söylem içeriyorsa. Özel hayatın gizliliği ihlal ediliyor, üçüncü kişilerin onayı olmaksızın kişisel bilgiler yayınlanıyor veya haberleşme gizliliği ihlal ediliyorsa.

Hayvanlara yönelik şiddet, işkenceden bahsediliyor veya bu tarz görüntüleri barındırıyorsa. İntihar yöntemlerine ilişkin söylemler veya buna yönelik bir teşvik içeriyorsa.

Ticari amaç güdüyor, yasadışı siyasi kuruluş reklamı veya uygunsuz bir reklam içeriyor, ya da bu çeşit bilgi barındıran başka bir çevrimiçi kaynağa bağlantı gösteriliyorsa. Yetkilendirilmeksizin üçüncü kişilerin hizmetleri veya ürünlerin tanıtımı yapılıyorsa.

Account Options

Küfür, saldırı veya türevlerini içeren veya bu tanımlamaya uyan herhangi bir sözcüğe yönelik ipuçları içeriyorsa. Spam içeriyor, spam barındıran toplu mail hizmetlerinin ve çabuk zengin olma planı bulunduran içeriklerin reklamı yapılıyorsa. Uyuşturucu madde kullanımına teşvik ediliyor, bu maddelerin kullanımı ve üretimine yönelik bilgi içeriyorsa.

ARKADAŞLIK İÇİN EN DOĞRU ADRES

Virüs veya kötü amaçlı yazılım içeriyorsa. Aynı temalı birçok yorumun gönderildiği örgütlü bir hareket planının parçasıysa flash mob. Birçok tutarsız ve ilgisiz iletiyle tartışma sekmesi altında yığılma yaratıyorsa flood yapma. Görgü kurallarına aykırı, her türlü saldırgan, küçük düşürücü ve kötüye kullanım bulunduran bir söylem barındırıyorsa trolleme. Dilin standart kurallarına uygunsuz bir şekilde yazılmışsa Çoğunlukla veya tamamen büyük harfle ya da cümle cümle ayırmamak gibi. Kullanıcı bu kurallardan herhangi birini ihlal eder veya sözü geçenlere yönelik ihlal belirtisi gösteren davranışta bulunursa, site yönetimi kullanıcının sayfaya erişimini engelleyebilir veya hiçbir bilgilendirme yapmaksızın kullanıcının hesabını silebilir.

Kullanıcılar site moderatörleriyle moderator.


  • kodlama ile tanışma robot dansı?
  • sosyal flört şiddeti?
  • bekar erkek psikolojisi?
  • İran'da "resmi çöpçatanlık sitesi".
  • farklı ülkeden insanlarla tanışmak?
  • Güzel Ukraynalı bayanlarla sınırsız iletişim kur.

Site moderatörleri, iade etmeye veya erişime açılmaya uygun görmeleri halinde kullanıcı hesabını açacaktır. Kullanıcı hesabı yukarıdaki kuralların ihlalinin tekrarlanması halinde erişimi engellendiğinde yeniden alınamaz. Daha fazlası için: moderator.

kalemkes.com | Ücretsiz Arkadaşlık Sitesi

Giriş yapmanın diğer yolları: Log in with Facebook. Yeni yayınlar. İstek Listesi'ne ekle. Aşkoo, onlarca özelliği ile karakterine en uygun kişiyi bulmana yardımcı oluyor. Aradığınız ilişki türünü, karşındaki kişide olmasını istediğin özellikleri seç ve aramaya başla. Diğer uygulamalar gibi sizi biri beğendiğinde görmek için satıl al demiyoruz. Seni sağa kaydıran olursa hoşlanan , direkt bildirim gönderiyoruz ve hoşlanan kişiyi ücretsiz görebiliyorsunuz.

Tabii ki daha bitmedi.. Aynı zaman da sizin profilinizi ziyaret eden kişiyi profilinize tıklar tıklamaz size yine bildirim gönderiyoruz ve tabii ki ÜCRETSİZ kişinin kim olduğunu görebiliyorsunuz.

Devam edelim mi? Birini yanlışlıkla sola attığınızda beğenmedim, geç , geri butonu ile işlemi geri alabiliyorsunuz, yani kaçan eden olmuyor. Bu filtreler sayesinde sizi bulacak kişiler, tam da sizin gibi birini arıyorken sizi bulmuş oluyor. Yani verdiğiniz bilgiler ile sizi, en uygun kişilerin karşısına çıkarıyoruz. Aynı şekilde siz de karşınıza çıkmasını istediğiniz kişilerin özelliklerini seçerek, karakterinize en uygun kişileri buluyorsunuz. Tüm filtre ayarları ücretsiz. Bizi, yeni insanlarla tanışmanı sağlayan o çöpçatan arkadaşın gibi düşünebilirsin.

Nereye gidersen git, biz hep yanındayız. Buraya yeni insanlarla tanışmak, sosyal çevreni genişletmek, seyahat ettiğin yerlerde yaşayan insanlarla buluşmak veya hayatı dolu dolu yaşamak için geldiysen, doğru yerdesin.